Biznes w czasie epidemii

Drodzy Klienci,  

cała branża HoReCa stanęła przed niespotykanym dotąd wyzwaniem. Epidemia COVID-19 wprowadza dla nas zupełnie nowe realia. Ogłoszenie stanu zagrożenia epidemicznego a potem stanu epidemii przyczyniło się do zastoju turystyki oraz ograniczenia podróży służbowych do niezbędnego minimum, odciskając tym samym swe piętno na funkcjonowaniu obiektów hotelowych. Jednocześnie spotkamy na rynku opinie, że sytuacja ta przyczyni się do wzrostu zainteresowania wypoczynkiem w Polsce. Na razie trudno ocenić, ile potrwa zagrożenie. Niezależni eksperci szacują, że kulminacja zachorowań jest jeszcze przed nami, ale jednocześnie dają do zrozumienia, że szansa na powtórzenie u nas sytuacji, która wystąpiła we Włoszech jest coraz mniejsza. 

Cały czas bacznie obserwujemy rozwój sytuacji oraz zagrożenia i szanse dla branży HoReCa jakie z niej wynikają. Na bieżąco wspieramy Państwa i służymy konsultacjami. Na tę chwilę uważamy, że jedną z najlepszych dróg jest przygotowanie się do zwiększonego ruchu po zakończeniu epidemii i zniesieniu ograniczeń narzuconych przez Ministerstwo Zdrowia. 

Zachęcamy do:

Kontaktu z Działem Obsługi Klienta, który może pomóc Państwu m.in. przy instalacji oprogramowania, aktualizacjach czy konfiguracji raportów, które ułatwią lepszą analizę sytuacji Państwa hotelu.

Zainwestowania czasu w szkolenia personelu oraz kadry managerskiej. Szkolenia to jeden z najlepszych sposobów by podnieść efektywność pracy a jednocześnie pokazać pracownikom, że są dla nas cenni. To także doskonały czas do wymiany doświadczeń z naszymi specjalistami, którzy śledzą branże od 30 lat.

Podjęcia działań, na które w normalnym otoczeniu biznesowym brakuje czasu, a które niemniej powinny być regularnie podejmowane. Mowa tu przede wszystkim o poszukiwaniu nowości, które pojawiły się na rynku i mogą przyczynić się do podniesienia wydajności pracy i optymalizacji kosztów oraz uatrakcyjnienia oferty. Również tu nasi konsultanci mogą stanowić nieocenione źródło porad, wiedzy i inspiracji.

Jesteśmy pewni, że wspólnie damy rade przetrwać tę sytuację i przekuć ją w podstawy przyszłego sukcesu – zachęcamy do kontaktu i z nami.