BLOG

Hotel Polanica Resort & SPA

Hotel Polanica Resort & SPA*** − czas na regenerujący odpoczynek!

Jedną z polskich miejscowości słynącą z bogatej tradycji uzdrowiskowej jest Polanica Zdrój. To właśnie tam mieści się wyjątkowy Hotel Polanica Resort & SPA***, w którym warto zatrzymać się na dłużej. Jest on położony w malowniczej okolicy Parku Zdrojowego i oferuje Gościom wypoczynek pełen wyjątkowych atrakcji.

WIĘCEJ »

Z dala od miejskiego zgiełku – poznaj Hotel *** Skalny w malowniczym otoczeniu

Położony w urokliwej części Zakopanego, w niedalekiej odległości od dolnej stacji kolei linowej na Kasprowy Wierch w Kuźnicach i wyciągu narciarskiego Nosal – Hotel *** Skalny to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek czy zorganizowanie konferencji i wyjazdów integracyjnych dla firm. Olśniewający widok i mnogość atrakcji sprawiły, że hotel został doceniony przez klientów, którzy chętnie planują tu pobyty.

WIĘCEJ »
Kiosk hotelowy - postaw na samoobsługę

Kiosk hotelowy – postaw na samoobsługę

Hotele nie ustają w poszukiwaniu nowych rozwiązań, które pomogą im zautomatyzować pracę, przyspieszyć obsługę, zwiększyć zadowolenie Gości, a w rezultacie zwiększyć zyski. Jednym z takich rozwiązań jest kiosk hotelowy. To urządzenie zwiększy konkurencyjność każdego biznesu hotelowego. W jaki sposób? Dowiedz się więcej z dzisiejszego artykułu.

WIĘCEJ »

Biznes w czasie epidemii

Cała branża HoReCa stanęła przed niespotykanym dotąd wyzwaniem. Epidemia COVID-19 wprowadza dla nas zupełnie nowe realia. Ogłoszenie stanu zagrożenia epidemicznego a potem stanu epidemii przyczyniło się do zastoju turystyki oraz ograniczenia podróży służbowych do niezbędnego minimum, odciskając tym samym swe piętno na funkcjonowaniu obiektów hotelowych.

WIĘCEJ »
Wymeldowanie i zameldowanie w pokoju hotelowym

Wymeldowanie i zameldowanie w pokoju hotelowym

Zameldowanie i wymeldowanie to bardzo istotne etapy kontaktu gościa z hotelem. To, w jaki sposób przebiegają formalności, w dużej mierze rzutuje na opinię klienta. Jak zorganizować wymeldowanie i zameldowanie w pokoju hotelowym, by wszystko poszło łatwo oraz sprawnie?

WIĘCEJ »
Overbooking w hotelu

Overbooking w hotelu

Na czym dokładnie polega overbooking i jak wprowadzić go w hotelu? W jaki sposób zarządzać rezerwacjami oraz jakie przyjąć strategie na wypadek nadsprzedaży?

WIĘCEJ »