Hotel Polanica Resort & SPA***

− czas na regenerujący odpoczynek!

Jedną z polskich miejscowości słynącą z bogatej tradycji uzdrowiskowej jest Polanica Zdrój. To właśnie tam mieści się wyjątkowy Hotel Polanica Resort & SPA***, w którym warto zatrzymać się na dłużej. Jest on położony w malowniczej okolicy Parku Zdrojowego i oferuje Gościom wypoczynek pełen wyjątkowych atrakcji.  

Komfort i rozrywka

Podczas rezerwacji pobytu Goście mają do wyboru 95 stylowych pokoi urządzonych z troską o komfort przyjezdnych. W zależności od preferencji mogą się oni zatrzymać w pokoju jedno-,dwu- lub trzyosobowym.  

Co więcej, Hotel Polanica Resort & SPA*** oferuje wiele pakietów pobytowych do wyboru, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Gości. Jeden z nich − „wSPAniały kobiecy relaks” − jest dedykowany kobietom chcącym wspólnie doświadczyć odprężających zabiegów w strefie SPA. Mężczyźni z kolei mogą wybrać się np. na „Męski weekend”, który uwzględnia m.in. wieczór w sali cygar czy też spróbowanie swoich sił na strzelnicy pod okiem instruktora. Pakiety są różnorodne, więc zarówno rodziny z dziećmi, pary, seniorzy jak i wszyscy ci, którzy chcą fantastycznie spędzić czas znajdą dla siebie idealną opcję.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Hotel znajduje się w uzdrowiskowej miejscowości Polanica, więc nie mogło w nim zabraknąć także pakietów rehabilitacyjnych, które pozwolą poprawić kondycję kręgosłupa lub stawów. Odbywają się one w niesamowitej hotelowej strefie SPA, w której Goście znajdą również nowość, jaką jest Kapsuła SPA. Aromaterapia, masaż wibracyjny, hydroterapia lub koloroterapia to tylko jedne z zabiegów, których można w niej doświadczyć. Wszystkie mają ogromne właściwości zdrowotne – m.in. wzmacniają odporność lub stymulują cyrkulację krwi. 

Hotel Polanica Resort & SPA

Biznes uzdrowiskowym wydaniu

Hotel Polanica Resort & SPA*** to także doskonałe miejsce firmowy wyjazd. Szkolenie? Konferencja? Wykład, bankiet? Nie ma problemu! Dla Gości podróżujących służbowo istnieje możliwość organizacji dowolnego wydarzenia, w którym może uczestniczyć aż 200 osób. Pozwalają na to 4 świetnie wyposażone, nowoczesne sale konferencyjne. Co więcej, po efektywnych spotkaniach biznesowych można wybrać się na indywidualnie skomponowane zabiegi Biznes Spa czy też skorzystać z wielu innych atrakcji hotelu, które uświetnią służbowy wyjazd i spowodują, że na długo pozostanie on w pamięci uczestników. 

Basen, siłownia, a może kręgle?

W hotelu jest także mnóstwo okazji do sportowych aktywności. Na jego terenie znajduje się świetny basen, w którym można nie tylko popływać, ale i zrelaksować się pod parasolem wodnym, a dzieci z pewnością zachwycą się zjeżdżalnią i strefą zabaw. Niezależnie od wieku kąpiel dla każdego będzie komfortowa ze względu na to, że temperatura wody sięga powyżej 32 stopni.  

Warto również wybrać się do mieszczącej się przy hotelu krytej hali sportowej, w której można pograć w tenisa, siatkówkę czy też w koszykówkę. Powierzchnia boiska jest przestronna − ma aż 650 m² co zachęca do uprawiania sportu w większej grupie osób. Na Gości czeka również doskonale wyposażona siłownia, a także strefa rozrywki, w której można pograć w kręgle, bilard lub karty. Co więcej, malownicza okolica obiektu z pięknym Parkiem Zdrojowym zachęca do spacerów, wśród których nie można pominąć trasy wzdłuż słynnego deptaku w Polanicy. 

Pysznie i miło

Po zabiegach, sportowych aktywnościach, wizycie w strefie rozrywki i spacerach z pewnością każdy Gość zgłodnieje. To jednak żaden problem, ponieważ w hotelu znajduje się stylowa restauracja, w której można najeść się do syta przepysznymi potrawami. Wieczorem warto z kolei wybrać się na wystawną biesiadę przy muzyce i ognisku w chacie grillowej znajdującej się przy obiekcie, aby nie tylko zjeść wyśmienitą kolację, ale również miło spędzić czas. 

Współpraca z CHART

Funkcjonowanie Hotelu Polanica wspiera nowoczesny system hotelowy CHART. Usprawnia on m.in. proces dokonywania rezerwacji, check-in czy też pozwala kontrolować usługi dodatkowe. Co więcej, działanie restauracji i strefy SPA jest ulepszone dzięki dwóm modułom systemu CHART – Gastro i SPA. Pierwszy z nich wspiera m.in. planowanie wyżywienia czy też pozwala uzyskiwać rozbudowane raporty dotyczące gastronomii. Moduł SPA z kolei przyspiesza pracę m.in. poprzez natychmiastowe rozliczenie należności za usługę dodatkową bądź szybkie przeniesienie jej na pokój lub konto Gościa. 

Poszukiwaliśmy rozwiązania, które w kompleksowy sposób ułatwi nam zarządzanie obiektem, dlatego zdecydowaliśmy się na system CHART. Dzięki niemu mamy większą kontrolę nad wszystkimi aspektami naszej działalności oraz możemy szybciej i sprawniej zapewniać Gościom profesjonalną obsługę.

Wspaniała atmosfera, komfortowe pokoje, pyszne jedzenie, relaksujące i lecznicze zabiegi oraz mnóstwo atrakcji – tego mogą spodziewać się Goście rezerwujący pobyt w Hotelu Polanica Resort & SPA***. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!