Oprogramowanie dla hoteli

Każdy zarządzający obiektem hotelowym doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zadowolenie z usług świadczonych przez jego hotel jest podstawowym elementem wpływającym na dalszy rozwój obiektu. Goście zadowoleni z obsługi wydają pozytywne opinie o hotelu zarówno w Internecie, jak też wśród znajomych. Aby poprawić jakość usług warto zainwestować w odpowiednie oprogramowanie hotelowe. CHART jest systemem komputerowym wspierającym funkcjonowanie obiektów noclegowych, hoteli, pensjonatów czy ośrodków wypoczynkowych.

Oprogramowanie hotelowe usprawnia obsługę gości

Pierwsze wrażenie, jakie dany obiekt wywiera na gościach, w dużej mierze opiera się o obsługę hotelową – jej przygotowanie i doskonała organizacja pracy mają ogromny wpływ na ocenę hotelu. Oprogramowanie hotelowe CHART ma na celu zintegrowane zarządzanie wszystkimi usługami, jakie oferuje hotel swoim pensjonariuszom czy gościom. W zależności od wielkości obiektu i jego dodatkowych usług dopasowujemy oprogramowania hotelowe CHART do indywidualnych potrzeb Twojego obiektu wypoczynkowego.

Dobry program dla hoteli umożliwia zarządzanie wszystkimi elementami obsługi gości hotelowych oraz obiektu. Oprogramowanie hotelowe CHART zostało oparte na budowie modułowej, która pozwala na dopasowanie wyglądu czy uprawnień dla każdego stanowiska pracy. W ten sposób masz pełną kontrolę nad wprowadzanymi do systemu danymi lub ich modyfikacjami, a także możesz zarządzać takimi kwestiami jak: wydawanie posiłków, zarządzanie kuchnią czy zapasami hotelowymi. Oprogramowanie dla hotelarstwa obejmuje również tworzenie bazy danych o obiekcie, jak również jego usługach i gościach – umożliwia tworzenie raportów oraz zestawień pomocnych przy zarządzaniu hotelem, wskazuje popularne usługi czy najbardziej dochodowe oferty na wyżywienie lub nocleg.

CHART – oprogramowanie dla hotelarstwa, dzięki któremu poprawisz wizerunek swojego obiektu​

Informatyzacja procesów rezerwacji czy też dodatkowych usług hotelowych, znacznie wpływa na poziom obsługi hotelowej, a co za tym idzie na zadowolenie Twoich klientów. Profesjonalizm to jeden z najważniejszych czynników branych pod uwagę podczas oceny danego obiektu przez gości. Inwestując w oprogramowanie hotelowe CHART, które usprawnia przekazywanie dokładnych informacji odnośnie zamówień klienta i jego oczekiwań, minimalizujesz ryzyko popełniania błędów, które mogłyby znacząco wpłynąć na wizerunek Twojego hotelu.

Oprogramowanie dla hoteli CHART – wybrane funkcje

Funkcjonalność oprogramowania hotelarskiego CHART nie ogranicza się jedynie do obsługi recepcyjnej czy operacji księgowych w hotelu. Przy tworzeniu CHARTA wzięliśmy pod uwagę możliwość elastycznego dopasowania funkcjonalności programu pod potrzeby hoteli. Z tego też powodu aplikacje współpracujące z naszym oprogramowaniem, które są zainstalowane na telefonach pracowników, pomagają w raportowaniu wykonywanych przez nich prac. Jest to szczególnie pomocne w przypadku dużych obiektów oraz hoteli, które posiadają duży, mobilny personel zajmujący się obsługą pokojów hotelowych.

Wśród funkcji oprogramowania hotelowego CHART znajdziesz:

Masz do nas pytanie?
Napisz do nas!