Z dala od miejskiego zgiełku – poznaj

Hotel *** Skalny w malowniczym otoczeniu

Położony w urokliwej części Zakopanego, w niedalekiej odległości od dolnej stacji kolei linowej na Kasprowy Wierch w Kuźnicach i wyciągu narciarskiego Nosal – Hotel *** Skalny to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek czy zorganizowanie konferencji i wyjazdów integracyjnych dla firm. Olśniewający widok i mnogość atrakcji sprawiły, że hotel został doceniony przez klientów, którzy chętnie planują tu pobyty. 

W pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego

Hotel *** Skalny to przytulny obiekt wypoczynkowy, który dysponuje liczbą 41 pokojów. W ofercie znajdują się pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe,  a także apartamenty. Pokoje mają komfortowe wyposażenie oraz przestronne wnętrza, które sprawiają, że Goście czują się wyjątkowo każdego dnia. Obiekt jest w stanie zakwaterować jednocześnie do 90 osób. Hotel znajduje się w niedalekiej odległości od głównych atrakcji turystycznych Zakopanego i okolic, ale położony jest w jego kameralnej części. Zapewnia to spokój i prawdziwy odpoczynek dla osób pragnących ochłonąć od miejskiego zgiełku. 

Goście obiektu mogą korzystać z bogatej bazy atrakcji hotelowych. W hotelu znajduje się basen, kort do squasha, sauna czy jacuzzi. Te atrakcje pozwolą odpocząć, bez wychodzenia z obiektu, o każdej porze roku. Latem można wykorzystać ciągnące się kilometrami malownicze trasy turystyczne, a zimą  udać się do prawdziwego raju dla miłośników sportów zimowych, który znajduje się w okolicy. Mnogość tras narciarskich przyciąga do hotelu Gości zarówno z Polski, jak i z innych krajów.

Tu jest naprawdę smacznie

Po pełnym ekscytacji dniu na górskich szlakach, po owocnych spotkaniach biznesowych, po relaksujących zabiegach w centrum odnowy biologicznej zapraszamy na prawdziwą ucztę dla podniebienia, która będzie ukoronowaniem dnia. Zapraszamy w tym celu do skorzystania z oferty gastronomicznej hotelu, na którą składa się doskonała restauracja, przytulna kawiarnia i otwarty do późnych godzin bar. Wykwalifikowany i życzliwy personel zapewnia profesjonalną obsługę.

Rekreacyjnie i służbowo

Oferta Hotelu *** Skalny dla pobytów prywatnych została już wspomniana, ale nie można zapomnieć, że to również idealne miejsce na zorganizowanie konferencji czy szkolenia. Profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne są doskonałe na organizację spotkań biznesowych. W ofercie są pomieszczenia mniejsze, jak i większe, gdzie dowolnie można komponować układ krzeseł. Na wyposażenie sal składają się również takie elementy jak: nagłośnienie, mikrofony, klimatyzacja, projektor multimedialny, ekran, flipchart, sprzęt audio-video oraz dostępna w całym obiekcie sieć WiFi. Wszystko po to, aby optymalnie dopasować ofertę do potrzeb organizatorów. Obiekt dodatkowo zapewnia obsługę, czyli serwisy kawowe, pełne wyżywienie, a także organizację bankietów czy grillowych wieczorów.

Gość w centrum zainteresowania

Właściciele i personel hotelu wkładają niesamowicie dużo pracy, aby każdy poczuł się w ich obiekcie wyjątkowo. Ma się poczuć jak długo oczekiwany Gość, który spędzi kilka dni w towarzystwie przyjaznych i zaangażowanych osób. Jako wsparcie w codziennej pracy, do pełnej obsługi hotelu, został wybrany system CHART, który zapewnia kompleksowe zarządzanie obiektem. Dodatkowo, do obsługi gastronomicznej części wykorzystywany jest system Gastro, które razem tworzą kompatybilne rozwiązanie, obsługujące wszystkie elementy obiektu. 

Jesteśmy zadowoleni zarówno z możliwości, jakie zapewniają nam systemy dostarczone przez firmę LSI Software, jak i z naszej wieloletniej współpracy

Czas zaplanować urlop

Malownicza okolica, mnogość atrakcji wewnątrz hotelu, jak i w jego okolicy, sprawią, że pobyt w Hotelu *** Skalny na długo pozostanie w pamięci. Pracownicy obiektu są gotowi na Twój przyjazd – nie czekaj dłużej, zarezerwuj swój pobyt już dzisiaj. I koniecznie podziel się z nami wrażeniami!